Eski kocası yüzünden ünlülerin diline düştü! ‘İhanete uğramış hissediyor’

Uzun yıllar podyumlarda fırtınalar estiren Gisele Bündchen ile Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady, 2009’da dünyaevine girmiş, Benjamin ve Vivian Lake adında iki çocukları dünyaya gelmişti. Popüler çift, Brady’nin futbol kariyerine ağırlık vermesi nedeniyle aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çok konuşulan haberlerden sonra, Ekim 2022’de boşandıklarını duyurmuştu.

Bündchen, “Birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarız. Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya devam edecek” açıklamasını yapmıştı.

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI!

Boşanmanın ardından jiu-jitsu eğitmeni Joaquim Valente ile adı anılan 43 yaşındaki model, “Sanırım bu noktada, ne yazık ki boşanmış olduğum için, beni herkesle yakıştıracaklarından eminim” diye konuşarak aşk söylentilerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra ikilinin gerçekten de birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

ŞAKA PROGRAMINA KONUK OLDU

Tom Brady, ünlü komedyen Kevin Hart tarafından sunulan bir şaka programının konuğu oldu. Canlı yayınlanan bu program, eski eşleri yeniden karşı karşıya getirdi.

Format gereği başta Kevin Hart olmak üzere programa davet edilen birçok ünlü, arka arkaya sahne alarak Amerikan futbolcusu hakkında oldukça sert şakalar yaptı.

EVLİLİĞİYLE İLGİLİ ŞAKALAR KARŞISINDA SESSİZ KALDI

Brady’nin evliliğinin sona ermesi ve Bündchen’in jujitsu eğitmeni Joaquim Valente ile devam eden ilişkisi hakkında tüm gece boyunca iğnelemeler yapıldı. Brady, Bündchen’den ayrılmasıyla ilgili şakalar karşısında kahkahalarla güldü.

Kevin Hart, bir noktada Joaquim ile Gisele’in spor yaparken çekilmiş fotoğraflarını kastederek Brady’ye; “Bunun başına geleceğini nasıl anlamadın?” diye sordu.

Tom Brady ise sadece futbol kariyeriyle ilgili yapılan şakalar hakkında konuşmayı ve kendini savunmayı tercih etti.

“GISELE ÇOK ÜZGÜN”

Page Six’e konuşan bir kaynak; Gisele Bündchen’in programda duydukları yüzünden çok üzgün olduğu söyledi.

Kendisini ‘ihanete uğramış hisseden’ modelin üzüntüsünün bir sebebinin de; Tom Brady’nin birbirinden ünlü isimlerin evliliğini yerden yere vurmasına izin verirken, futbol kariyeriyle ilgili yapılan şakalar karşısında sessizliğini bozması olduğu iddia edildi.

Bir başka kaynak ise programa katılan ünlülerin kendi aralarında çiftin çocuklarının sınır dışı olduğu konusunda anlaştıklarını ve Brady’nin şakaların hiçbirini önceden bilmediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x